Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Analiza sylwetki kluczem do udanych zakupów

17 października 2020 analiza sylwetki

Każda wizyta w sklepie odzieżowym może kończyć się sukcesem i uśmiechem na ustach. Często jednak zamiast tego pojawia się smutek i żal, w związku z kolejnymi nieudanymi zakupami. Kluczem do sukcesu jest analiza sylwetki, spojrzenie chłodnym okiem na swoje ciało.

Co pasuje, a co nie pasuje?

Wiele kobiet nie ma swojego własnego stylu, zakłada na siebie przypadkowe rzeczy, które w ogóle do siebie nie pasują. Tymczasem można zainwestować na przykład w garderobę kapsułową, gdzie wszystkie ubrania pasują do siebie. Wtedy już nigdy nie pojawi się wątpliwość, co na siebie włożyć. Oczywiście zawsze warto ubierać się stosownie do okazji. Ubrania, które są odpowiednie na plażę na wakacjach, niekoniecznie pasują na wizytę w kościele. Ubieranie się stosownie do okoliczności to bardzo wielka sztuka i niestety nie wszystkim się to udaje. Pocieszenie jest jednak takie, że można się tego nauczyć.

Czuć się dobrze we własnej skórze

Jest wiele stron w sieci, gdzie można przyjrzeć się krytycznym okiem swojej sylwetce. Wystarczy porównać to, jak wygląda ciało, z obrazkami w internecie. Dzięki temu można poznać wstępną diagnozę. Oczywiście najlepiej jest oddać się w ręce specjalisty, który nie tylko wyda werdykt, ale też pomoże dopasować właściwe ubrania. Dzięki temu kobieta będzie czuła się lepiej w swojej skórze, niezależnie od tego, czy na przykład ma nadwagę, czy też jej waga jest zupełnie prawidłowa. To bardzo ważne, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Na rynku odzieżowym są obecne różnego rodzaju stylistki i specjalistki, ekspertki, które specjalizują się w analizie sylwetki, a później w dopasowaniu odpowiednich ubrań. Wizyta u takiej osoby może być prawdziwym przełomem w życiu. Docenią to szczególnie osoby, które do tej pory nie przywiązywały dużej wagi do swojego wyglądu.

Jak cię widzą…

Na pewno warto dbać o swój wygląd i wizerunek. Oczywiście nie jest to najważniejsza rzecz na świecie, jednak w pewnych branżach profesjonalny wizerunek buduje zaufanie i uznanie w oczach klientów. Jeżeli ktoś zaniedba tę sferę, to musi liczyć się z odpływem klientów. Stare przysłowie mówi jasno: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma w tym przesady. Zawsze należy wyglądać czysto i schludnie. Szczególnie w przypadku kobiet właściwe dobranie ubrań do sylwetki ma ogromne znaczenie. Wiele kobiet ma kompleksy związane ze swoim wyglądem, brzuch wydaje się nieidealny, biodra za szerokie. To wszystko odbiera pewność siebie.Tymczasem już jedno spotkanie ze specjalistą i analiza własnej sylwetki może wszystko zmienić.

Redakcja stylowa-po-40.pl

Redakcja "Stylowa po 40" to zespół pełen pasji, dedykowany wspieraniu kobiet w wieku 40+. Zespół składa się z ekspertów w dziedzinach takich jak lifestyle, moda, uroda, dziecko i zakupy. Każdy członek redakcji wnosi unikalne doświadczenie i wiedzę, tworząc treści, które są nie tylko inspirujące, ale także praktyczne.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

biustonosze bez fiszbinów
makijaż wieczorowy
jak dbać o układ pokarmowy

Jesteś zainteresowany reklamą?

jak dbać o układ pokarmowy