stylowa-po-40.pl

moda, uroda, zakupy, zdrowie

kurtka jeansowa stylizacje
Moda

Kurtka jeansowa stylizacje dla każdej kobiety

Są takie elementy garderoby, które uważa się za prawdziwe klasyki. Jednocześnie nie mają one nic wspólnego z tradycyjną, bardzo elegancką modą. Taką rzeczą jest między innymi kurtka jeansowa, nazywana też kataną. Sprawdzi się w szafie każdej kobiety, bez względu na wiek. Będzie jak znalazł zarówno dla młodych dziewczyn i nastolatek, jak też dla kobiet dojrzałych, które za pomocą stroju chcą odświeżyć i odmłodzić swój wizerunek. Jeansowa katana nadaje się do tego świetnie.

Kurtka jeansowa stylizacje

W sklepach z odzieżą damską mamy szeroki wybór różnych kurtek dżinsowych. Klasyką jest jednak kurtka granatowa. Jeżeli ma się ją już w swojej garderobie, można sięgnąć w tym sezonie na przykład po katanę z dżinsu w bieli lub czerni. poza tym popularne są również jeansowe kurtki w odcieniach fioletu, różu, lila. Modne są dopasowane kurtki, o linii blisko ciała, które sięgają do talii, ale też kurtki w stylu oversize. Te drugie to prawdziwy krzyk mody, już od kilku sezonów. Są obszerne, duże, bardzo modne. Świetnie wyglądają w zestawieniu z sukienkami, na przykład tymi z bawełny lub dżerseju. Tworzą świetną stylizację na co dzień, na przykład do szkoły lub na uczelnię. To doskonały miejski styl, który się nie nudzi. Warto wprowadzić właśnie taką kurtkę dżinsową do swojej garderoby, bo można nosić ją już od wczesnej wiosny.

Modne stylizacje z kurtką dżinsową

Kurtka jeansowa była bardzo ważnym elementem mody w latach 90. To właśnie wtedy nosiło się ją do dżinsowych spodni. Teraz takie stylizacje są również popularne. Warto zwrócić uwagę na to, że zmieniają się kroje. Dzisiaj jeansowe kurtki nosi się do mom jeans, łącząc je z kolorowymi sneakersami. To świetne miejskie, codzienne stylizacje dla młodych kobiet, które lubią być w ruchu i potrzebują wygodnych ubrań. Aby tym zestawom nadać trochę bardziej kobiecy charakter, wystarczy wybrać dodatki, takie jak minimalistyczna złota biżuteria.

Kurtki katany do sukienek

Dżinsowe kurtki to świetna odzież wierzchnia do różnych modeli sukienek. Można nosić je na przykład do modnych teraz dzianinowych sukienkach blisko ciała, do sukienek na guziki o kroju koszulowym. Pasują do sukienek długich i krótkich. Poza tym świetnie wyglądają też do spódniczek, szczególnie tych dzianinowych i bawełnianych o sportowym kroju. Jeansowe katany nie zagrają tylko z eleganckimi stylizacjami, na przykład z ołówkowymi spódnicami. To zwyczajnie zbyt duże pomieszanie z poplątaniem stylów, co niestety nie prezentuje się korzystnie. Warto przeglądać pomysły ze stylizacjami w internecie, a następnie odwzorowywać je z ubraniami z własnej szafy.