stylowa-po-40.pl

moda, uroda, zakupy, zdrowie

szerokie biodra jakie spodnie
Moda

Szerokie biodra – jakie spodnie dobrać?

Dużo kobiet posiada typ figury, który charakteryzuje się szerokimi biodrami – jest to np. gruszka oraz klepsydra. Dobranie odpowiednich spodni do tego dużych bioder często wiąże się z problemami. Jednak wcale nie musi tak być. Ważne, by wiedzieć jaki krój będzie najlepszy! W poniższym tekście przedstawimy wskazówki i porady dla osób posiadających szerokie biodra. Zapraszamy do lektury!

Szerokie biodra jakie spodnie nie nadają się do tej figury?

Chodzenie po sklepach i przebieranie modeli spodni, z których wszystkie okazują się niedobrane do Twojej figury może być naprawdę frustrujące. Ważne jednak, by wiedzieć, że problem nie leży w Twoich biodrach, lecz w nieodpowiednich fasonach spodni. Duże biodra to niewątpliwy atut każdej kobiety. Należy go tylko dobrze wyeksponować. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest po prostu niesięganie po modele, o których z góry wiadomo, że nie będą leżeć dobrze. Nie ma się co łudzić, że tym razem będzie inaczej i nawet jeżeli spodnie bardzo ci się podobają, daj sobie z nimi spokój i zaoszczędź sobie niepotrzebnych nerwów. Spodnie, które powinnaś unikać szerokim łukiem to przede wszystkim chinosy i wszelkie biodrówki oraz bardzo obcisłe rurki. Modele skinny tylko podkreślają duże uda, a dodatkowo mogą być szkodliwe dla zdrowia przez nadmierne obciskanie nóg.

Szerokie biodra jakie spodnie wybrać?

Spodnie, które idealnie sprawdzą się w przypadku szerokich bioder to przede wszystkim spodnie typu mom jeans. W ostatnim czasie stały się one niezwykle popularne i są dostępne w niemal każdym sklepie. Charakteryzują się one wysokim stanem, a także nogawkami, które nie są aż tak obcisłe jak w przypadku rurek. Dodatkowo zwężają się one ku dołowi, co optycznie wyszczupla nogi. Wysoki stan spodni doskonale kryje duże biodra i sprawia, że pupa prezentuje się w nich bardzo korzystnie. Standardową stylizacją z mom jeans w roli głównej jest dopasowana koszulka wpuszczona w spodnie. Będzie ona doskonale kontrastowała z luźnym dołem i będzie wyszczuplać całą sylwetkę. Bardziej eleganckie modele, które sprawdzą się w przypadku osób z szerokimi biodrami to spodnie w kant oraz wszystkie o luźniejszym kroju. Nie można zapominać o tym, że ubrania mają być także wygodne, a luźne spodnie spełnią właśnie ten warunek. Dodatkowo, wcale nie jest powiedziane, że nie mogą być one eleganckie. W przypadku luźnych modeli warto stawiać także na te, które posiadają wysoki stan. Jest on bowiem wyjątkowo korzystny przy sylwetce z dużymi biodrami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.