Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza i dlaczego jest to tak ważne?

24 kwietnia 2023 jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza

Odpowiednio dobrana bielizna to niesamowity komfort oraz wygoda, dlatego też tak ważne jest to, by wybrać taki stanik, który świetnie leży i nie krępuje żadnych ruchów. Dobrze jest także dowiedzieć się nieco więcej o zaletach znakomicie dopasowanego biustonosza, przez co dobór stylizacji na każdy dzień będzie o wiele łatwiejszy.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza?

Dobrze jest pamiętać, że idealnie wybrany biustonosz nie przeszkadza w codziennych obowiązkach, dlatego też tak ważne jest, by wybrać go pod względem:

  • rozmiaru,
  • materiału, z jakiego został wykonany,
  • fasonu,
  • rodzaju zapięcia.

Ważne jest, by przy wyborze odpowiednio modelu tak dobrać biustonosz, aby piersi leżały w nim wygodnie i nie było żadnego uczucia dyskomfortu. Warto wspomnieć, że rozmiar biustonosza składa się z dwóch części liczby oraz literki. Literka odpowiada za miseczkę, a liczba za obwód klatki piersiowej. Dobrze jest przed pójściem do sklepu wymierzyć dokładnie swoje wymiary, jednak nie ma także problemu w tym by brafitterka, pomogła w doborze odpowiedniego modelu i rozmiaru. Biustonosz musi być także dopasowany do ciężaru piersi oraz ich kształtu. Świetnie dobrany stanik pozwala na podkreślenie kobiecych walorów.

Czemu ważne jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru stanika?

Biustonosz, który jest znakomicie dopasowany, pozwala bez żadnych problemów funkcjonować normalnie w ciągu dnia, niezależnie od tego, jakie zobowiązania ma się do wykonania. Co ważne, to także odpowiednio dobrany stanik wpływa zdrowotnie na kręgosłup, gdyż pomaga on go odciążyć i można swobodnie wykonywać różne zadania w pracy czy to na treningach lub w domu. Dobrze jest tak wybrać zapięcie stanika, aby komfortowo można było poradzić sobie z jego zapięciem i odpięciem w każdej sytuacji. Tym sposobem noszenie stanika nie będzie w niczym przeszkadzać, a można bez trudu wybrać do tego rodzaju bielizny każdą stylizację.

Gdzie można kupić biustonosz?

Obecnie nie ma problemu z tym, by kupić biustonosz w sklepach z bielizną. Co więcej, to tego rodzaju sklepy działają również online, przez co można dokonać zakupu bez wychodzenia z domu. Warto dodać, że w sklepie online przy każdym modelu biustonosza są przypisane tabele z rozmiarami, przez co nie ma problemu z dobraniem danego modelu. Świetnym wyborem na zakup staników na każdą okazję jest sklep internetowy Conteshop, w którym są oferowane różne modele dla każdej kobiety.

Biustonosze są fantastycznym pomysłem na prezent urodzinowy czy też świąteczny. Co więcej, to bez trudu można dobrać do niego idealnie pasujące majtki, figi czy koszulę nocną.

Materiał zewnętrzny

Redakcja stylowa-po-40.pl

Redakcja "Stylowa po 40" to zespół pełen pasji, dedykowany wspieraniu kobiet w wieku 40+. Zespół składa się z ekspertów w dziedzinach takich jak lifestyle, moda, uroda, dziecko i zakupy. Każdy członek redakcji wnosi unikalne doświadczenie i wiedzę, tworząc treści, które są nie tylko inspirujące, ale także praktyczne.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Balkonetki
jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza

Jesteś zainteresowany reklamą?

jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza