Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Jak pozbyć się rumienia na twarzy?

30 października 2021 Jak pozbyć się rumienia na twarzy

Najnowsze rozwiązania, jakie oferuje nam medycyna estetyczna, wykorzystywane są również przy leczeniu uporczywych dolegliwości skórnych, jakimi jest między innymi jest rumień na twarzy. Ta dolegliwość skórna, niezależnie od przyczyny jej występowania i stadium zaawansowania, może być obecnie skutecznie leczona. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych zabiegów laserowych pacjentki mogą cieszyć się zdrową i pozbawioną wykwitów cerą.

Jak się pozbyć rumienia na twarzy – innowacyjna laseroterapia

Powszechną metodą leczenia rumienia twarzy, jaką stosuje wiele salonów i gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologii, jest terapia laserowa. Daje ona nie tylko gwarancję bezpieczeństwa pacjentów, ale także jej efekty są widoczne niemal natychmiast pod wdrożeniu leczenia. Terapia laserowa ma na celu usunięcie widocznych naczynek krwionośnych na twarzy, co powoduje zmniejszenie zaczerwienienia skóry. Wśród zalet korzystania z terapii laserowych wymienia się przed wszystkim poprawę kolorytu i jędrności skóry, efekt odmłodzenia cery, a przede wszystkim zmniejszenie i usunięcie zmian naczyniowych w obrębie rumienia.

Ultranowoczesny laser do leczenia rumienia twarzy – zabieg E-Light

Obecnie za najbardziej skuteczną metodą usuwania rumienia uważa się naświetlanie twarzy intensywną wiązką światła pulsacyjnego IPL. Ciepło emitowane podczas zabiegu wywołuje rozkład barwnika w skórze oraz uszczelnienie i obkurczenie naczynek. Laserowanie wiązką IPL zwiększa syntezę włókien kolagenowych i elastylowych, co widoczne jest w zwiększonym napięciu skóry. W efekcie naczynia krwionośne nie prześwitują, dlatego rumień na twarzy staje się niewidoczny. Laser E-Light powoduje zarówno wyciszenie istniejącej dermatozy w postaci zaczerwienia skóry, jak i eliminuje ryzyko pojawienia się nowych zmian. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia E-Light to całkowicie bezinwazyjny. Zaleca się wykonywać go w okresie jesienno-zimowym z uwagi na możliwe powikłania związane z ekspozycją na promienie słoneczne.

Profesjonalne leczenie rumienia twarzy – Wrocław

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej https://coco-time.pl/e-light-ipl-rumien/ oferuje ultranowoczesne terapie zwalczające rumień twarzy. Specjaliści podczas pierwszej wizyty oceniają stan cery, wygląd i charakter rumienia oraz zapoznają się z dokumentacją kliniczną udostępnioną przez pacjenta. W zależności od nasilenia objawów wykonywana jest seria kilku lub kilkunastu zabiegów. Sposób oraz intensywność leczenia rumienia laserem kosmetycznym E-Light jest każdorazowo ustalany indywidualnie w zależności od stanu zdrowia oraz wieku pacjenta. Salon dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do terapii laserowej, w tym także profesjonalnym urządzeniem do zabiegów E-Light. Każdy zabieg przebiega z zachowaniem restrykcyjnych zasad sanitarno-higienicznych.

Redakcja stylowa-po-40.pl

Redakcja "Stylowa po 40" to zespół pełen pasji, dedykowany wspieraniu kobiet w wieku 40+. Zespół składa się z ekspertów w dziedzinach takich jak lifestyle, moda, uroda, dziecko i zakupy. Każdy członek redakcji wnosi unikalne doświadczenie i wiedzę, tworząc treści, które są nie tylko inspirujące, ale także praktyczne.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Sztuka wyrazistych ust
Oczyszczanie twarzy

Jesteś zainteresowany reklamą?

Oczyszczanie twarzy